Ventiliuojamų fasadų šiltinimas

Šiltinimas poliuretano putomis yra labai efektyvus sprendimas, pasirinkusiems pakabinamą, mūrinį fasadą. Vėdinama apdaila šiuo metu statybų rinkoje vis labiau populiarėja. Pirmiausia pastatas yra apšiltinamas uždarų porų poliuretano putomis iš išorės, o po to kabinamas ventiliuojamas fasadas arba atliekami mūro apdailos darbai.

Toks ventiliuojamų fasadų šiltinimas išsiskiria tuo, kad putos purškiamos už apdailinių medžiagų, kol jų dar nėra. Poliuretano putos efektyviai apšiltina pastatą, o pakabinama arba apmūryta fasado apdaila apsaugo pačias poliuretano putas nuo aplinkos poveikio.

Pirmiausia ant pastato tvirtinami grebėstai, ant kurių vėliau tvirtinsis pastato apdailos medžiagos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad pasirinkus tokį namo apdailos būdą, reikia atsakingai skaičiuoti, kokį tarpą nuo sienos reikia palikti, nes jame turės tilpti išsipūtosios putos, taip pat reikalingas 2 centimetrų tarpas drėgmei pasišalinti. Dėl visų techninių statybų dalykų geriausia tartis su specialistais – UAB „Termovizija“ darbuotojai Jums kompetentingai patars ir pasiūlys geriausius sprendimus. Kokybiškas ventiliuojamų fasadų šiltinimas – itin svarbu.

Uždarų porų poliuretanas efektyviai apsaugos pastato konstrukcijas nuo bet kokio drėgmės, aplinkos poveikio ir užtikrins maksimalią šiluminę varžą ir pastato sandaruma. Namo šiltinimas poliuretano putomis iš lauko pusės – šilumos atžvilgiu efektyviausias šiuolaikiškas šilumos izoliavimo būdas. Jis naudingas ne tik šilumos atžvilgiu – poliuretano putos puikiai izoliuoja drėgmę ir garsą, tai aktualu tiek daugiabučių, tiek individualių namų savininkams.

Šių putų savybės nesikeičia esant labai skirtingoms oro sąlygoms, tai ypač aktualu lietuvių namams, kurių konstrukcijos „pakelia“ keturis metų laikus ir dažnas orų permainas. Poliuretano putos pasižymi besiūle technologija, kuri užpildo visus pastato plyšius ar įtrūkius ir neleidžia prasiskverbti šalčiui bei drėgmei. Dar viena svarbi ypatybė – nereikia specialių tvirtinimo detalių, putos purškiamos tiesiai ant paviršiaus.

Uždarų porų poliuretanas pastato konstrukcijas sutvirtina 2-3 kartus, o papildomas stabilumas kiekvienam pastatui garantuoja geresnes technines savybes.

Dar vienas izoliavimo poliuretano putomis pliusas – pastatai poliuretano putomis šiltinami ypač greitai, o tai taupo jūsų brangų statybų laiką. Šiai medžiagai nereikia specialiai paruošti paviršiaus – jis turi būti tiesiog sausas ir švarus. Paviršiams nereikia naudoti jokių tvirtinimo įrenginių, nes putos purškiamos tiesiai ant paviršiaus.

Pačios putos atvežamos cisternose ir naudojant specialią įrangą, yra purškiamos kvalifikuotų UAB „Termovizija“ darbuotojų. Dviejų žmonių brigada per dieną gali apipurkšti 300 m² plotą, tad darbai vyksta išties greitai ir sklandžiai. Visus darbus atlieka kompetentingi ir patikimi mūsų įmonės darbuotojai, naudojantys specialią aprangą, įrangą bei darbo apsaugos priemones.

Poliuretano putos – ekologiška ir gamtai bei žmogui draugiška medžiaga. Eksploatuojamos putos nedulka, neskleidžia alergenų, neišskiria kenksmingų dujų ar kvapų. Poliuretanas – labai veiksminga sandarinimo priemonė, tad į vidų nepatenka lauko alergenai, kvapai, dulkės, teršalai. Ši medžiaga neleidžia prasiskverbti drėgmei, tad pastatų gyventojai ar lankytojai gali nesibaiminti dėl grybelio, pelėsio susidarymo pastatuose. Poliuretano putose nesiveisia mikroorganizmai, jų nemėgsta graužikai, kiti parazitai. Be to, ši medžiaga nepalaiko degimo proceso.

Daugiau apie mūsų įmonės teikiamas šiltinimo putomis paslaugas skaitykite čia: http://termo-vizija.lt/siltinimo-paslaugos/

Translate »