Biri vata

Biri vata

Biri vata šiltinimo procese tampa vis populiaresnė. Tokio tipo izoliacija plačiai naudojama gyvenamųjų ir komercinių patalpų apšiltinimui. Tai palyginti nesenas šilumos izoliacijos būdas, per savo gyvavimo laikotarpį, susilaukęs nemažai gerbėjų tiek tarp profesionalų, tiek tarp jų paslaugų užsakovų. Tradicinė izoliacija, ypač, jei ji taikyta gana seniai, laikui bėgant, „suglemba“. Atsiranda oro tarpai ir sumažinamas izoliacijos varžos koeficientas. Tuo tarpu, šiltinimas biria vata eliminuoja šio defekto galimybę, pilniau užpildydamas sienose atsiradusias ertmes. Rezultatas: kokybiškesnė ir ilgaamžiškesnė termo izoliacija. Toks apšiltinimo būdas gali būti naudojamas bet kuriai erdvei užpildyti. Jis nepažeidžia šiltinamo objekto apdailos ar konstrukcijos.

Šiltinimo biria vata pranašumai

Be jau minėtų privalumų, yra dar keli:

  • Puikus garų pralaidumas, apsaugantis nuo drėgmės kaupimosi sienose;
  • Ilgaamžiškumas: šiltinimas biria vata tarnauja ilgą laiką neprarasdamas techninių savybių;
  • Atsparumas didelei drėgmei;
  • Pirminės formos išlaikymas laikui bėgant.

Taigi, šiltinimas biria vata – puikus pasirinkimas. Ypač, jeigu nebegalite patogiai jaustis savo namuose, prasidėjus šaltajam sezonui. Be to, šiuolaikinės medžiagos, naudojamos šiltinimui biria vata, yra ekologiškos ir atsparios ugniai. Kaip vieną tokių, verta išskirti Ekowool ekologišką šilumos izoliacinę medžiagą. Beje, ji yra ir išskirtinai ekonomiška, nes, šildant šia medžiaga, nelieka nepanaudotų likučių. Be to, ši vata saugo pastatą nuo kenkėjų ir bakterijų. Kita paminėtina biri šilumos izoliacijai naudojama medžiaga yra Supafil Loft mineralinė vata, pagaminta nenaudojant jokių rišiklių. Ji labai lengva ir bekvapė, neiššaukianti perteklinio dulkių susidarymo.

Yra ir daugiau puikių šildymo biria vata medžiagų, kurias su malonumu jums pristatysime, susisiekus su mumis.

Kada dažniausiai naudojamas šiltinimas biria vata?

Senesni namai dažnai yra praradę savo termoizoliacines savybes. Jų apšiltinimui naudotos medžiagos, laikui bėgant, netenka savo tankumo. Konstrukcijose atsiranda tarpai. Tokiais atvejais, ir pasitelkiamas minėtas šilumos izoliacijos būdas. Šiltinant senesnius pastatus biria vata, miniatiūriniai medžiagos gabalėliai užpildo visas konstrukcijose atsiradusias ertmes, grąžindami pastatui šilumos izoliacines savybes. Taigi, šiltinimas biria vata gali tapti puikiu sprendimu, siekiant patogesnio gyvenimo ir mažesnių šildymo sąskaitų.

Specifikacijos ir aprašymai apie EKOWOOL, KNAUF, PAROC,  ROCKWOOL, STEICO ZELL birias vatas (spausti ant pavadinimo):

EKOWOOL PREMIUM CELIULIOZĖ

Knauf supafil loft 045

Knauf supafil timber frame 034

PAROC-BLT

Rockwool granrock super

STEICO ZELL

Translate »