Termoviziniai tyrimai

Termoviziniai tyrimai

Termovizija. Termoviziniai tyrimai, kurie įvertina pastatų energetinę būklę, Lietuvoje pamažu populiarėja. Žmonės vis dažniau darosi šiuos tyrimus, nes jaučia realią naudą – sužinoję pastatų problemines vietas, jie gali taupyti ne tik pastato šiluminę energiją, bet ir pinigus bei užtikrinti geresnes pastatų eksplotavimo sąlygas.

UAB „Termovizija“ termotyrimus atlieka ypač tiksliai, kvalifikuotai, naudoja tik kokybiškus ir patikimus termovizinius įrenginius. UAB „Termovizija“ ne tik atliks termovizinį tyrimą bei padarys termonuotrauką. Kvalifikuoti darbuotojai jus pakonsultuos, patars, kokie galimi jūsų problemos sprendimai.

Termoviziniai tyrimai – svarbu!

Pastatų termografija (termonuotrauka) atliekama termovizoriumi. Jis fiksuoja pastato šilumos intensyvumą – pastato skleidžiamus infraraudonuosius spindulius, kurie termovizoriaus pagalba paverčiami skaitmeniniu signalu – termonuotrauka. Termotyrimas atliekamas ir iš pastato išorės, ir pastato viduje. Šiuolaikiniai termovizoriai pasižymi ypatingu jautrumu, tad jų duomenys – tikslūs ir patikimi.

Šį tyrimą rekomenduojama atlikti prieš perkant pastatą, jį parduodant, prieš šiltinimo darbus ir po jų. Termonuotraukas patartina daryti nusprendus remontuoti, šiltinti seną namą. Jos atskleis visas problemines vietas, žinosite, kurios reikalauja rimčiausio dėmesio ir investicijų, kurioms užteks minimalių pokyčių.

Termoviziją galima naudoti ir kaip drausminę priemonę derantis su namo šiltintojais. Jeigu, apšiltinus namą ir padarius termonuotrauką, rasite šalčio tiltų, statybininkai turės juos neutralizuoti. Jūs būsite garantuoti, kad visi darbai atlikti kokybiškai ir neeikvosite šilumos energijos lauko šildymui.

Daugiau apie mūsų įmonės teikiamas šiltinimo paslaugas skaitykite čia: http://termo-vizija.lt/siltinimo-paslaugos/

Translate »