Šiltinimas biria vata

Šiltinimas biria vata

Šiltinimas biria vata – nauda susijusi su tokios izoliacijos taikymo metodu bei jai naudojamų medžiagų savybėmis. Šis būdas, nors yra, palyginus, nesenas, jau spėtas pamėgti daugelio vartotojų. Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai – patogus apšiltinimo metodas, nereikalaujantis esamų konstrukcijų ardymo ar jų gadinimo. Tradicinės lakštinės termo izoliacijos metu, apšiltinimo medžiagų lakštai pjaustomi, siekiant juos patalpinti po sienomis. Tai yra atliekama dar prieš tai, kai montuojamos sieninės konstrukcijos, vadinasi, vis dar vykstant namo statybai.

Tačiau, ką daryti, jeigu namo statybos seniai baigtos, o esamos apšiltinimo medžiagos yra netekusios savo izoliacinių savybių? Žinoma, galima atlikti kapitalinį remontą, išardant gipso kartono plokštes. Tačiau, tai yra brangus ir sunkus darbas. Tuo tarpu, šildymas biria vata atliekamas, įpučiant šiltinamąsias medžiagas į sienų ir stogo konstrukcijose atsiradusius tarpus, minimaliai pažeidžiant pačias konstrukcijas, suteikiant galimybę džiaugtis šiltesniais namais ir ženkliai sumažėjusiomis sąskaitomis už šildymą.

Šiltinimas biria vata jūsų komfortui užtikrinti

Tokio tipo izoliacija puikiai užsandarina mažus tarpus ir erdves, kuriose yra „susėdusios“ pastato statybų metu naudotos šiltinimo medžiagos. Tokiu būdu, užpildomos nepastebimos ertmės, į kurias gali patekti šaltas oras. Be to, šiltinimas biria vata naudingas ne tik termo, bet ir garso izoliacijos atžvilgiu. Kaip viena iš šį efektą garantuojančių medžiagų, gali būti minima Steico zell izoliacinė medžiaga, padedanti pasiekti puikias garso izoliacines savybes, kai yra naudojama kartu su standžiomis Steico izoliacinėmis plokštėmis.

Be jau minėtų šilumos ir garso izoliacinių savybių, ši medžiaga pasižymi ir kitais privalumais:

  • Apsauga nuo karščio (taigi komfortą savo namuose jausite tiek žiemą, tiek vasarą);
  • Atsparumu sukritimui (kas būdinga senos kartos izoliacinėms medžiagoms);
  • Ekologiškumu, nes yra pagaminta iš perdirbamo grynos medienos pluošto.

Norėdami daugiau sužinoti apie kitas mūsų naudojamas izoliacines medžiagas ir jų savybes, nesidrovėkite susisiekti su mumis. Vis dėlto, galime išduoti paslaptį, kad išvardintos savybės yra bendros daugeliui tokio tipo izoliacinių medžiagų. Taigi, prisiminus išvardintas savybes, šiltinimo biria vata nauda tampa akivaizdi.

Šiltinimo vata video – PERŽIŪRĖTI

 

Translate »