Grindų šiltinimas

Turbūt daugelis esame patyrę šaltų grindų jausmą. Ypač tai jaučiama senuose, neapšiltintuose namuose. Šaltos grindysgreičiausias būdas susirgti peršalimo ligomis, tad visiems labai svarbu pasirūpinti, kad jos būtų kokybiškai apšiltintos. Be to, yra paskaičiuota, kad per neapšiltintas ar prastai apšiltintas grindis gali būti netenkama apie 20 procentų šilumos, mokėsite daugiau, o norimos šilumos vis tiek nejusite, todėl kokybiškas grindų šiltinimas – itin svarbus.

Šiuolaikiniuose namuose vienas populiariausių namų šildymo būdas – grindinis šildymas, o ši sistema pasižymi begale vamzdelių, kuriuos apšiltinti gan keblu, nes toks vamzdelių labirintas sukuria begalę šalčio tiltų. Grindų apšiltinimo medžiagos pasirinkimas – atsakingas ir svarbus kiekvieno savininko žingsnis.

Grindų šiltinimas poliuretano putomis gali būti atliekamas dvejopai – poliuretano putų sluoksnis gali būti purškiamas prieš betonuojant grindis, tuomet betonas liejamas ant poliuretano putų sluoksnio. Putos gali būti purškiamos ir grindyse tarp lagių. Putos purškiamos ant sauso ir švaraus paviršiaus, jokio specialaus paruošimo nereikia.

Grindims nebereikės papildomos garo izoliacijos, nes putų poliuretanas yra atsparus drėgmei ir garui. Taupomas ne tik laikas, bet ir pinigai, nes nebepatirsite išlaidų garo izoliacijai. Po šiomis grindimis nesusidarys garo kondensatas, nes ši medžiaga nepraleidžia drėgmės, tokiu būdu užtikrinamas grindų konstrukcijų ilgaamžiškumas.

Grindis izoliuojant poliuretano putomis, gerinama gyvenimo kokybė ne tik dėl šilumos, mažėjančių išlaidų, bet ir garso izoliacijos. Ši medžiaga pasižymi geromis garso izoliacinėmis savybėmis, tad jus pasiekiantys garsai namuose žymiai tylesni.

Dar vienas izoliavimo poliuretano putomis pliusas – pastatai poliuretano putomis šiltinami ypač greitai, o tai taupo jūsų brangų statybų laiką. Šiai medžiagai nereikia specialiai paruošti paviršiaus – jis turi būti tiesiog sausas ir švarus. Paviršiams nereikia naudoti jokių tvirtinimo įrenginių, nes putos purškiamos tiesiai ant paviršiaus.

Pačios putos atvežamos cisternose ir naudojant specialią įrangą, yra purškiamos kvalifikuotų UAB „Termovizija“ darbuotojų. Dviejų žmonių brigada per dieną gali apipurkšti 300 m² plotą, tad darbai vyksta išties greitai ir sklandžiai. Visus darbus atlieka kompetentingi ir patikimi mūsų įmonės darbuotojai, naudojantys specialią aprangą, įrangą bei darbo apsaugos priemones.

Poliuretano putos – ekologiška ir gamtai bei žmogui draugiška medžiaga. Eksploatuojamos putos nedulka, neskleidžia alergenų, neišskiria kenksmingų dujų ar kvapų. Poliuretanas – labai veiksminga sandarinimo priemonė, tad į vidų nepatenka lauko alergenai, kvapai, dulkės, teršalai. Ši medžiaga neleidžia prasiskverbti drėgmei, tad pastatų gyventojai ar lankytojai gali nesibaiminti dėl grybelio, pelėsio susidarymo pastatuose. Poliuretano putose nesiveisia mikroorganizmai, jų nemėgsta graužikai, kiti parazitai. Be to, ši medžiaga nepalaiko degimo proceso.

Daugiau apie šiltinimą putomis http://termo-vizija.lt/siltinimo-paslaugos/

Translate »