Sandėlių ir angarų šiltinimas

Dažniausiai, kai kalbame tema – sandėlių ir angarų šiltinimas (arkinius ir kitokius), kalbame apie didžiulius plotus ir tūrius. Šie sandėliai, ypač arkiniai angarai, reikalauja kuo greitesnio apšiltinimo, kad būtų įmanoma vykdyti norimą veiklą (gamybinę, sandėliavimo, parkavimo, prekybinę ar kitą). Ir iškart kyla begalė abejonių – kuo šiltinti tokio dydžio plotus, kiek tai kainuos, jeigu įrenginėsime papildomas apšiltinimui reikalingus įrenginius, tai užsitęs ir brangiai kainuos, kaip apsisaugoti nuo drėgmės ir panašiai.

Gamybinių pastatų, sandėlių ir angarų šiltinimas savininkams neretai tampa tikru galvosūkiu, nes šiltinamas plotas didžiulis, norisi, kad darbai neužtruktų labai ilgai, o ir rezultatas būtų maksimalus už įdėtas išlaidas. Šiuo metu šiltinimo rinkoje poliuretano putos yra tai, kas už protingą kainą užtikrins maksimalų rezultatą per trumpą laiką.

Poliuretano putos sandėliams, angarams – labai tinkama priemonė pirmiausia dėl to, kad pasižymi itin gerais šiluminiais rodikliais. Antra – pasirinkus šią medžiagą, sutaupoma, nes į kaštus nereikia įskaičiuoti tvirtinimo įrenginių, darbai vyksta labai greitai dirbant net ir tokio dydžio objektuose. Putos purškiamos tiesiai ant konstrukcijos – jos ypač gerai kimba su plienu.

Visas purškiamas putų sluoksnis yra vienalytis, be įtrūkių, siūlių. Jis apgaubia visus išsikišimus sienose, užpildo visus plyšius, įtrūkimus, tad pastate nelieka jokių papildomų šalčio tiltų. Poliuretano putas galima purkšti ir jos tobulai prilips prie bet kokios formos paviršių (horizontalių, vertikalių, įstrižų ar bet kokių kitokių), juos vienalytiškai apgaubdama, neleisdama skverbtis šalčiui ir drėgmei.

Poliuretano putos efektyviai izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garus bei drėgmę, tad šeimininkams nebereikia papildomai spręsti ir papildomai investuoti į garo bei drėgmės izoliaciją, kuri galėtų pareikalauti dar tikrai nemažų išlaidų. Įrenginėjant angarus ar sandėlius neretai aktualus yra ir garso izoliacijos klausimas, tad poliuretano putų pasirinkimas išsyk spręstų ir šį klausimą, nes tai yra puikiai garsą izoliuojanti priemonė.

Poliuretano puta 2-3 kartus sutvirtina visas apipurkštas pastato konstrukcijas, o tai ypač aktualu be pamatų stovintiems angarams ar sandėliams. Tuo pačiu, būdama tvirta, ši medžiaga nėra sunki ir papildomai neapkraus statinio.

Poliuretano putų sluoksnį galima reguliuoti, atsižvelgiant į aplinkos sąlygas bei poreikius. Jeigu norima didesnio ar mažesnio efektyvumo, putų sluoksnį galima purkšti mažesnį ar didesnį. UAB „Termovizija“ drabuotojai jums kompetetingai patartų ir kartu surastumėte optimalų, pigiausią ir geriausią pasirinkimą jūsų poreikiams.

Dar vienas izoliavimo poliuretano putomis pliusas – pastatai poliuretano putomis šiltinami ypač greitai, o tai taupo jūsų brangų statybų laiką. Šiai medžiagai nereikia specialiai paruošti paviršiaus – jis turi būti tiesiog sausas ir švarus. Paviršiams nereikia naudoti jokių tvirtinimo įrenginių, nes putos purškiamos tiesiai ant paviršiaus.

Pačios putos atvežamos cisternose ir naudojant specialią įrangą, yra purškiamos kvalifikuotų UAB „Termovizija“ darbuotojų. Dviejų žmonių brigada per dieną gali apipurkšti 300 m² plotą, tad darbai vyksta išties greitai ir sklandžiai. Visus darbus atlieka kompetetingi ir patikimi mūsų įmonės darbuotojai, naudojantys specialią aprangą, įrangą bei darbo apsaugos priemones.

Poliuretano putos – ekologiška ir gamtai bei žmogui draugiška medžiaga. Eksplotuojamos putos nedulka, neskleidžia alergenų, neišskiria kenksmingų dujų ar kvapų. Poliuretanas – labai veiksminga sandarinimo priemonė, tad į vidų nepatenka lauko alergenai, kvapai, dulkės, teršalai. Ši medžiaga neleidžia prasiskverbti drėgmei, tad pastatų gyventojai ar lankytojai gali nesibaiminti dėl grybelio, pelėsio susidarymo pastatuose. Poliuretano putose nesiveisia mikroorganizmai, jų nemėgsta graužikai, kiti parazitai. Be to, ši medžiaga nepalaiko degimo proceso.

Daugiau apie šiltinimo paslaugas skaitykite čia http://termo-vizija.lt/siltinimo-paslaugos/

Translate »