Sienų šiltinimas

Neapšiltintos sienos taip pat gali paleisti jūsų pinigus „vėjais“. Sieną poliuretano putomis galima šiltinti dvejopai – iš vidaus ir iš išorės. Ypač populiaru sienas šiltinti iš vidaus tarp konstrukcijų ar tiesiai ant blokelių, plytų. Uždarų porų poliuretanas konstrukcijoms gali suteikti papildomo stabilumo, tvirtumo. Pasirinkę šį šiltinimo būdą, sutaupysime ir erdvės, nes purškiamas sluoksnis nedidelis – apie 10 centimetrų. Kokybiškas sienų šiltinimas – itin svarbu!

Pamažu populiarėja ir šiltinimas iš išorės, kuomet putos ant pastato sienų pučiamos iš išorės. Tokiu būdu apipurkšta siena šilumą išlaiko net iki 5 kartų ilgiau. Šiltinant iš lauko, taupoma vidinė pastato erdvė. Taip apšiltintų sienų neveikia drėgmė ir krituliai, tad pastato konstrukcijos yra apsaugotos nuo drėgmės ir grybelio. Tiesa, nuo drėgmės lygiai taip pat gerai saugo ir poliuretano putų sluoksnis iš vidaus. Ši medžiaga užtikrina namo ilgaamžiškumą, sveiką mikroklimatą pastato viduje, tad tuo pačiu keliama turto vertė.

Poliuretano putos – puiki garso izoliacija, apsauganti nuo nepageidaujamų pašalinių garsų, taip pat, sumažinanti triukšmą pastato viduje, juk ir savo namuose norisi maksimalaus privatumo. Jeigu name yra įrengta rekuperacinė, priverstinė oro ventiliacija, namą patariame šiltinti uždarų porų poliuretano putomis, nes jos užtikrina didžiausią šiluminę varžą, nepraleidžia drėgmės bei oro. Patalpų orą jūs vėdinsite rekuperacinės sistemos pagalba.

Dar vienas izoliavimo poliuretano putomis pliusas – pastatai poliuretano putomis šiltinami ypač greitai, o tai taupo jūsų brangų statybų laiką. Šiai medžiagai nereikia specialiai paruošti paviršiaus – jis turi būti tiesiog sausas ir švarus. Paviršiams nereikia naudoti jokių tvirtinimo įrenginių, nes putos purškiamos tiesiai ant paviršiaus.

Pačios putos atvežamos cisternose ir naudojant specialią įrangą, yra purškiamos kvalifikuotų UAB „Termovizija“ darbuotojų. Dviejų žmonių brigada per dieną gali apipurkšti 300 m² plotą, tad darbai vyksta išties greitai ir sklandžiai. Visus darbus atlieka kompetentingi ir patikimi mūsų įmonės darbuotojai, naudojantys specialią aprangą, įrangą bei darbo apsaugos priemones.

Poliuretano putos – ekologiška ir gamtai bei žmogui draugiška medžiaga. Eksploatuojamos putos nedulka, neskleidžia alergenų, neišskiria kenksmingų dujų ar kvapų. Poliuretanas – labai veiksminga sandarinimo priemonė, tad į vidų nepatenka lauko alergenai, kvapai, dulkės, teršalai. Ši medžiaga neleidžia prasiskverbti drėgmei, tad pastatų gyventojai ar lankytojai gali nesibaiminti dėl grybelio, pelėsio susidarymo pastatuose. Poliuretano putose nesiveisia mikroorganizmai, jų nemėgsta graužikai, kiti parazitai. Be to, ši medžiaga nepalaiko degimo proceso.

Daugiau apie šiltinimo paslaugas skaitykite čia http://termo-vizija.lt/siltinimo-paslaugos/

Translate »