Apie UAB Termovizija ir jos šiltinimo paslaugas

Apie UAB Termovizija
UAB „Termovizija“ kolektyvas siekia patenkinti naujus, besikeičiančius klientų poreikius, kuriuos diktuoja šiuolaikinis dinamiškas pasaulis ir nauji iššūkiai mūsų aplinkai. Tvarių ir ilgalaikių sprendimų pasirinkimas gali užtikrinti jaukią, energetiškai efektyvią ir patogią gyvenamąją bei darbo aplinką ateityje. Pralenkdami konkurentus ir siekdami augimo užtikriname savo sprendimų, veiklos bei darbuotojų raidą. Būdami atviri savo veikloje mes tikime, kad galime įkvėpti ir kitus prisidėti prie viso statybų sektoriaus vystymosi. Mūsų įmonės pranašumas – ilgametė patirtis mažaaukščių gyvenamųjų namų statyba, todėl mes tvirtai galime teigti, kad pastatų šiltinimas poliuretanu šiai dienai yra pats efektyviausias sprendimas taupantis kaštus.

Šiltinimo darbams naudojame profesionalią įrangą.

Toliau apie UAB Termovizija įmonę:
Siūlome efektyviausią apšiltinimo būdą už prieinamą kainą.

Profesionalus mūsų darbas ir kokybiškos pastatų šiltinimo medžiagos garantuoja Jums komfortą ir energetinį efektyvumą. Apšiltinti namai –  sutaupytos lėšos. Prieš pradėdami darbus nemokamai konsultuojame savo klientus pasirenkant šiltinimo medžiagas, kartu įvertinam šiltinimo poreikius ir darbų apimtis,  supažindiname su poliuretano putų ypatybėmis, techninėmis specifikacijomis ir garantijomis, siūlome efektyviausius ir racionaliausius šiltinimo sprendimus, padėsiančius sutaupyti energiją ir šilumą. Mūsų siūlomos šiltinimo medžiagos, jų technines charakteristikos ir fizinės savybės leidžia vartotojui įvertinti ir pasirinkti priimtiniausią šiltinimo būdą. Savo darbams ir medžiagoms mes suteikiame 20 metų garantiją.

Šiltinimo kainos pateikiamos čiaKAINOS

Daugiau informacijos apie UAB Termovizija įmonės teikiamas šiltinimo paslaugas, skaitykite: http://termo-vizija.lt/siltinimo-paslaugos/stogo-siltinimas/

Termoviziniai tyrimai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Joniškyje, Pakruojyje, Kelmėje, Ukmergėje, Alytuje, Mažeikiuose

Kaip šiltinama putų poliuretanu:

Poliuretano putas galima pūsti ant bet kokio švaraus bei sauso paviršiaus ( difuzinė plėvelė, osb plokštė, medis, mūras ar betonas). Pučiant į karkasą perteklius nupjaunamas elektriniu pjūklu. Šiltinant poliuretanu užpildomi menkiausi plyšiai ir mikro įtrūkimai, tai garantuoja maksimalų pastato sandarumą. Poliuretano putos – greičiausias ir kokybiškiausias būdas apšiltinti bet kokios paskirties pastatą.

Naudojama produkcija:

Ispaniškas uždarų porų poliuretanas

http://www.gruposynthesia.com/es/ver/categorias/14/spray

Pateikiame naudingą techninių duomenų informaciją parsisiuntimui:

Bukletas apie Synthesia poliuretano putas 
Poliuretano putų Poliuretan Spray techninis aprašymas 
Elastomero F-100 techninis aprašymas
Akustinės izoliacijos poliuretano putų techninis aprašymas
Poliuretan Spray S-303E eksploatacinių savybių deklaracija
Poliuretan Spray S-403E eksploatacinių savybių deklaracija
Translate »