Pamatų šiltinimas

Renkantis šiltinimo medžiagą pamatų apsaugai, pagrindinis pasirinkimo kriterijus – puiki šiluminė varža. Ir tai nestebina, nes per pamatus netenkama maždaug 10-15 procentų šilumos. Tačiau pastatų šeimininkai turėtų nepamiršti, kad nė kiek nemažiau, renkantis šiltinimo medžiagą pamatui, svarbi yra medžiagos apsauga nuo drėgmės bei kitų aplinkos veiksnių.  Kokybiškas pamatų šiltinimas – itin svarbu.

Šeimininkai kartais per mažai dėmesio skiria hidroizoliacijai, pamiršdami, kad gyvename labai kintančiomis gamtinėmis sąlygomis, o pastatų pamatus nuolatos veikia drėgmė, kuri pamatą pasiekia ne tik šlapiu, bet ir sušalusiu pavidalu. Dėl drėgmės ir šalčio, pamatai gali įtrūkti, o tai pamažu pastatą veda į pražūtį, nuolatines problemas. Paprasčiau pamatus apsaugoti uždarų porų poliuretano putomis, kurios pamatus labai ilgam apsaugos nuo suirimo.

Pasirinkus poliuretano putų izoliaciją, klientas laimi dukart – tai medžiaga, pasižyminti aukšta šilumine varža ir atsparumu drėgmei, garams, šie jos neveikia. Uždarų porų poliuretano drėgmė neveikia, jo eksploatacinės savybės nekinta, jis efektyviai apsaugo visas pastato konstrukcijas. Išsyk sutaupoma pinigų ir laiko, nes nebereikia rūpintis pamatų hidroizoliacija.

Kaip vyksta pamatų šiltinimas – Poliuretano putos purškiamos tiesiai ant pamato, nereikia jokių papildomų įtvirtinimų, specialaus paruošimo. Šios putos sukimba su visomis statybinėmis medžiagomis ir tinka visoms pamatų formoms, rūšims. Ši medžiaga užpildys ir užsandarins visus plyšius, tarpus ir įtrūkimus. Pamatas tiesiog turi būti sausas, be nešvarumų. Purškiamos putos suformuoja vienalytę besiūlę pamatą apgaubiančią masę ir nei šaltis, nei drėgmė negali pro jį prasiskverbti. Visos iš pamato kyšančios konstrukcijos taip pat apipurškiamos poliuretanu ir nesudaro papildomų šalčio tiltų.

Pastatų pamatai turi pasižymėti ypatingu tvirtumu ir stabilumu, o uždarų porų poliuretanas šias savybes dar labiau išryškins. Kietas, tvirtas, neelastingas uždarų porų poliuretanas pastatų konstrukcijas sutvirtina 2-3 kartus.

Dar vienas izoliavimo poliuretano putomis pliusas – pastatai poliuretano putomis šiltinami ypač greitai, o tai taupo jūsų brangų statybų laiką. Šiai medžiagai nereikia specialiai paruošti paviršiaus – jis turi būti tiesiog sausas ir švarus. Paviršiams nereikia naudoti jokių tvirtinimo įrenginių, nes putos purškiamos tiesiai ant paviršiaus.

Pačios putos atvežamos cisternose ir naudojant specialią įrangą, yra purškiamos kvalifikuotų UAB „Termovizija“ darbuotojų. Dviejų žmonių brigada per dieną gali apipurkšti 300 m² plotą, tad darbai vyksta išties greitai ir sklandžiai. Visus darbus atlieka kompetentingi ir patikimi mūsų įmonės darbuotojai, naudojantys specialią aprangą, įrangą bei darbo apsaugos priemones.

Poliuretano putos – ekologiška ir gamtai bei žmogui draugiška medžiaga. Eksploatuojamos putos nedulka, neskleidžia alergenų, neišskiria kenksmingų dujų ar kvapų. Poliuretanas – labai veiksminga sandarinimo priemonė, tad į vidų nepatenka lauko alergenai, kvapai, dulkės, teršalai. Ši medžiaga neleidžia prasiskverbti drėgmei, tad pastatų gyventojai ar lankytojai gali nesibaiminti dėl grybelio, pelėsio susidarymo pastatuose. Poliuretano putose nesiveisia mikroorganizmai, jų nemėgsta graužikai, kiti parazitai. Be to, ši medžiaga nepalaiko degimo proceso.

Daugiau apie šiltinimo paslaugas skaitykite http://termo-vizija.lt/siltinimo-paslaugos/

Translate »