Perdangos šiltinimas

Per lubas bei neapšiltintas perdangas šiluma iškeliauja į šaltą palėpę, tad būtina tam užkirsti kelią. Jeigu apie šilumos praradimus susimąsto daugelis, tai apie drėgmės pavojus žino tik nedidelė dalis pastatų savininkų. Jeigu perdangas pasieks drėgmė, pasekmės bus skaudžios, tik ne taip greitai pastebimos – jos ims pūti, dūlėti. Kokybiškas perdangos šiltinimas – itin svarbu.

Kiekviena perdanga tikrai turės kažkokią sudėtingą jungtį, mazgą, kurį šiltinimo priemonėmis sunku izoliuoti, tad efektyviausia yra naudoti poliuretano putas, kurios visiškai sandariai apgaubia išsikišusias konstrukcijas ir neleidžia skverbtis nei šalčiui, nei drėgmei. Jos labai stipriai plečiasi (nuo 32 iki 120 kartų), užpildo visus tarpus, plyšius ir nepalieka nė menkiausio šalčio tilto – net tokiose vietose, kur įprastinės medžiagos būtų neefektyvios.

Jeigu rinksitės uždarų porų poliuretano putas, tai bus dar ir puiki hidroizoliacija. Jei jūsų stogas sandarus – puikiai tiks ir atvirų porų poliuretanas. Kiekvienu atveju geriausia tartis su specialistu, kuris jus nemokamai pakonsultuos ir patars.

Perdangas ir lubas galima šiltinti iš viršaus (palėpėje) ir iš apačios (pastato viduje). Jeigu perdanga ar lubos šiltinamos iš viršaus, o šeimininkai nori palėpėje turėti vaikštomas grindis, tuomet būtina įrengti lages, ant kurių būtų tvirtinamos palėpės grindys. Pritvirtinus gulekšnius, poliuretano putos purškiamos tiesiai ant medinio ar betoninio paviršiaus, putos išsipučia ir sudaro vientisą sandarų izoliacinės medžiagos monolitą. Jeigu perdanga, lubos šiltinamos iš apačios (iš vidinės kambario pusės), tuomet reikia iš anksto įrengti lubų tvirtinimo elementus.

Dar vienas izoliavimo poliuretano putomis pliusas – pastatai poliuretano putomis šiltinami ypač greitai, o tai taupo jūsų brangų statybų laiką. Šiai medžiagai nereikia specialiai paruošti paviršiaus – jis turi būti tiesiog sausas ir švarus. Paviršiams nereikia naudoti jokių tvirtinimo įrenginių, nes putos purškiamos tiesiai ant paviršiaus.

Pačios putos atvežamos cisternose ir naudojant specialią įrangą, yra purškiamos kvalifikuotų UAB „Termovizija“ darbuotojų. Dviejų žmonių brigada per dieną gali apipurkšti 300 m² plotą, tad darbai vyksta išties greitai ir sklandžiai. Visus darbus atlieka kompetentingi ir patikimi mūsų įmonės darbuotojai, naudojantys specialią aprangą, įrangą bei darbo apsaugos priemones.

Poliuretano putos – ekologiška ir gamtai bei žmogui draugiška medžiaga. Eksploatuojamos putos nedulka, neskleidžia alergenų, neišskiria kenksmingų dujų ar kvapų. Poliuretanas – labai veiksminga sandarinimo priemonė, tad į vidų nepatenka lauko alergenai, kvapai, dulkės, teršalai. Ši medžiaga neleidžia prasiskverbti drėgmei, tad pastatų gyventojai ar lankytojai gali nesibaiminti dėl grybelio, pelėsio susidarymo pastatuose. Poliuretano putose nesiveisia mikroorganizmai, jų nemėgsta graužikai, kiti parazitai. Be to, ši medžiaga nepalaiko degimo proceso.

Daugiau apie šiltinimo paslaugas skaitykite čia http://termo-vizija.lt/siltinimo-paslaugos/

Translate »